Therapy Sport Center Fizik Tedavi Merkezi

(0212) 561 00 71

Şimdi Arayın – 9/19 Müşteri Hizmeti

EKİBİMİZ

LEYLA BAYRAKTAR ALTINTAŞ
LEYLA BAYRAKTAR ALTINTAŞ

Fizyoterapist

SELİN BAŞAK ÖZCAN
SELİN BAŞAK ÖZCAN

Fizyoterapist

ALTAN YALIM
ALTAN YALIM

Fizyoterapist

Cemre Sevinç
Cemre Sevinç

Fizyoterapist

İlk , orta ve lise öğretimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksek Okulunda üniversite eğitimine başlayıp 2000 yılında “Fizyoterapist” ünvanıyla mezun oldum. 2000-2002 yılları  arasında Orotpedik Manuel Terapi  ve  Kranio Sakral Terapi  kurslarını tamamladım. 2002 yılında Marmara Üniversitesinde Spor, Spor Sağlık Bilimleri Yüksek Lisans Programına başlayıp 2005 yılında mezun oldum. 2000 – 2008 yılları  arasında Ortospor Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Kliniğinde Uzman Fizyoterapist olarak görev yaptım. Bu süre içerisinde çeşitli branşlardaki gelişim seminerlerine ve bilimsel kongrelere katıldım. 2008 yılında Therapy Sport Center Fizik Tedavi  kliniğinde Fzt. Altan Yalım ile birlikte kurucu ortak olarak çalışmaya başladım.

2011-2012 yıllarında Bilim Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak Klinik Uygulama Stajlarında görev yaptım. 2013-2014 yıllarında İKOMT  eğitimi aldım. 2013 – 2015 yıllarında AREL üniversitesinde Öğretim görevlisi olarak Ortopedi , Elektroterapi , Toplum Sağlığında Fizyoterapi Derslerinde öğretmenlik yaptım. . 2017 yılı başında Fzt. Altan Yalım ile beraber Florya Elit İstanbul Polikliniğinin Fizik Tedavi bölümünün işletmeciliğini alarak 2. Kliniğimizi  işletmeye başladık , umuyoruz ki şubeleşme sürecimiz ilerde de devam edecektir

İlköğretim ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladım. 2012 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl

Üniversitesine başladım. Üniversitenin ikinci yılında Hollanda’da diyabet ile ilgili uluslarası bir programda görev aldım. Öğrenciliğim sırasında Kinesio- taping ve rijit bantlama eğitimi aldım ve birçok seminere katıldım. Mezun olduktan sonra omurgada manipulatif teknikler ve viseral mobilizasyon eğitimlerini tamamladım. 2016 yılı Ekim ayından beri Therapy Sport Center’da çalışmaktayım. 2017 yılında 3D Schroth metodu skolyoz tedavisi eğitimini aldım.

İlköğretimimi İskenderunda yaptıktan sonra orta eğitimini Ankara Yükseliş Kolejinde tamamlayarak İskenderun Lisesinden mezun oldum.Hacettepe Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü 1994 yılında bitirerek Fizyoterapist ünvanını kazandım.

Lisans sonrası egzersiz ve spor konularında değişik kurslardan ve kurumlardan lisanslar aldım,1995-2001 tarihleri arasında İnternational Hospitalde şef Fizyoterapist olarak görev yaptım. 2001 Mayıs ayında Özel Fiznomer Fizik Tedavi kliniğini kurarak 2008 yılına kadar işletmeci Fizyoterapist olarak çalıştım. Bu süreçte 2002-2008 tarihleri arasında İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Klubünde sorumlu Fizyoterapist olarak,2008-2009 sezonunda Rize Sporda danışman Fizyoterapist olarak,değişik sezonlarda Bakırköy spor,Zeytinburnu spor,İstanbul spor,Vefa spor  ve A2 milli takımlarında görev aldım.2008 tarihinde Therapy Spor  Center Fizik Tedavi Kliniğine kurucu ortak olarak girdim,o tarihten beri bu klinikte Fzt.Leyla Altıntaşla beraber ortak işletmeci Fizyoterapist olarak çalışmaktayım. 2017 yılı başında Fzt.Leyla Altıntaşla beraber Florya Elit İstanbul Polikliniğinin Fizik Tedavi bölümünün işletmeciliğini alarak 2. Kliniğimizi  işletmeye başladık , umuyoruz ki şubeleşme sürecimiz ilerde de devam edecektir

İlköğretim ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladıktan sonra 2012 yılında İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesin’de lisans eğitimime başladım. Lisans eğitimim sürecinde mesleki alanda gelişimimi sağlayacak çeşitli bilimsel seminer ve kongrelere katıldım. 2017 yılında Kompleks Dekonjestif Fizyoterapi Manuel Lenf Drenaj (Foeldi Clinic) eğitimini alarak Lenf Terapisti ünvanını aldım. 2019 yılında Therapy Sport Center’da çalışmaya başladım.

Comments are closed.